Florina - Quellio

Florina

Nadmorska Florina to apartamenty premium położone nad Bałtykiem idealne dla osób ceniących przyrodę. Strona internetowa promująca inwestycje zaprojektowana została w taki sposób, aby wszystkie informacje i wizualizacje znalazły się w jednym widoku. Wyjątkiem jest zakładka Kontakt, która przenosi użytkownika do osobnej podstrony z formularzem umożliwiającym pozostawienie danych do kontaktu. To wszystko sprawia, że niezbędne treści są dostępne dla użytkownika w najkrótszym możliwym czasie przeglądania strony.

Apartamenty przedstawione zostały na renderach oraz zdjęciach, na których oparty został cały projekt strony. Dzięki temu użytkownik może poznać jak najwięcej wizualizacji, które dobrze oddają niepowtarzalny klimat tej inwestycji.

Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu menu, osoba zainteresowana może bardzo szybko odnaleźć potrzebne informacje.

Jednym z najważniejszych elementów naszych realizacji jest tworzenie stron w technice responsywnego projektowania (ang. Responsive Web Design). Zapewnia to dostosowanie się układu strony do wielkości okna przeglądarki np. na komputerze, smartfonie lub tablecie.

Strona została wykonana według zasady mobile first, czyli najpierw powstała wersja mobilna, a następnie została dostosowana do większych ekranów.