Strona internetowa dla JS Hamilton w 7 wersjach językowych

Hamilton

J.S. Hamilton łączy szerokie spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych laboratoriach z badaniami marketingowymi i usługami rzeczoznawczo-kontrolnymi.

Obszerny zakres działalności organizacji wymagał stworzenia strony tak aby użytkownik łatwo znaleźć interesującą go usługę.

W ramach współpracy powstała strona internetowa siedziby głównej w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej oraz w odpowiednich językach dla 6 oddziałów zagranicznych.

Prężnie rozwijająca się działalność wymaga stałego aktualizowania informacji pod kątem treści, kategorii usług, wersji językowych oraz struktur webowych. Obecnie wciąż koordynujemy i wspieramy stronę.

Stworzyliśmy przejrzyste kategorie usług, nadając dla każdego obszaru działalności indywidualny kolor wraz z ikoną.

Zadbaliśmy o spójność marketingu online z tradycyjnym, zachowując odpowiednią identyfikację kolorystyczną i branżową.

Stale rozbudowujemy stronę o nowe usługi, które wymagają aktualizacji danych i konfigurowania ich z systemem w estetyczny i funkcjonalny sposób.

Stworzyliśmy szeroki dział kontaktu do poszczególnych oddziałów, uzupełniony o mapę ich lokalizacji. Strona jest responsywna, dostosowana do każdego urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Obecnie wciąż koordynujemy i wspieramy stronę. Prężnie rozwijająca się działalność wymaga stałego aktualizowania informacji pod kątem treści, kategorii usług, wersji językowych oraz struktur webowych.