Internetowa strona informacyjna dla Gdańskich Autobusów i Tramwajów

GAiT

Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje jest kontynuatorem tradycji komunikacji miejskiej sięgającej 1873 roku i jest największą firmą komunikacyjną na Pomorzu. Stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia strony informacyjnej nastawionej na częste aktualizacje treści, które są atrakcyjne dla szerokiego grona odbiorców. Nasza praca z portalem polegała przede wszystkim na dokładnym zaprojektowaniu możliwych ścieżek i scenariuszy odwiedzin użytkownika na stronie.

Ze względu na specyfikę strony stworzyliśmy rozbudowany dział kontaktu, dzieląc go na poszczególne obszary  zawierające kompleksowe informacje. W każdej zakładce znajduje się dostosowany formularz kontaktowy.

Strona posiada przejrzysty interfejs, umożliwiający użytkownikom wygodne przemieszczanie się po stronie. Stworzyliśmy projekt graficzny spójny z ideą strony i historią miejskiej komunikacji.

Portal posiada też obszar prezentujący ofertę spółki oraz przybliża historię firmy, stanowiąc wizytówkę jej działalności.

Strona responsywnie dostosowuje się do wszystkich urządzeń, co stanowiło jeden z ważniejszych aspektów podczas projektowania strony informacyjnej.