Prezenty firmowe strona www dla SPOKO Społeczny Kosz
prezenty firmowe_SPOKO

SPOKO

Kolejny wewnętrzny projekt 102 Group, który wymagał stworzenia strony internetowej. SPOKO to inicjatywa na rynku społeczno-biznesowym Pomorza. Inicjatywa powstała z potrzeby pomagania innym oraz wsparcia działań organizacji pozarządowych, które angażują się w tworzenie sektora ekonomii społecznej. Zajęliśmy się kompleksowym stworzeniem strony www wraz z oprawą graficzną, identyfikacją wizualną (Studio 102) i strukturą webową. Strona wizerunkowa została poszerzona o możliwość zamówienia produktu on-line.

prezenty firmowe_SPOKO grafika

Strona zawiera wszystkie kluczowe elementy projektu, pozwalające zrozumieć jego ideę. Stworzyliśmy część wizualną i strukturę poszczególnych części tematycznych w jasny i przejrzysty sposób.

prezenty firmowe_SPOKO desctop

Treści na stronie zostały uzupełnione o grafiki i animacje, ujmujące obrazowo przekaz całego projektu.

prezenty firmowe_SPOKO mobile

Każdy produkt posiada swoją indywidualną podstronę wraz z opisem. Produkty można zamawiać bezpośrednio przez stronę.

prezenty firmowe_SPOKO mobile friendly

SPOKO – Społeczny Kosz to inicjatywa Fundacji Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności HELISA. Operatorem projektu, który zadba o dostosowanie produktu do potrzeb biznesu, został doświadczony podmiot na rynku usług komercyjnych – 102 Group z Gdyni, a wspiera go Pracownia MAMYWENE. Pierwszymi ambasadorami projektu zostali Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Pracodawców Pomorza Zbigniew Canowiecki.